Robert Grzesiak

Student, singiel pracujący na swój sukces.

Nieco „od autora”

Nazywam się Robert Grzesiak.

Wielu z nas zastanawia się czy biznes to droga dla każdego. Zdecydowanie nie wszyscy się w nim odnajdą. Osobiście od niedawna jestem sam przedsiębiorcą, który stawia swoje pierwsze kroki na rynku. Wiele jest możliwości, potencjału i szans. Jednak trzeba mieć odwagę by po nie sięgnąć.

Wydaje się, że trzeba tak wiele wiedzieć, posiadać przepastne bazy danych, które zawierać będą kluczowe dla podejmowania decyzji informacje. Jednak moment nigdy nie będzie idealny. Podjąłem trudną decyzję jednak czuję że zaczynam się w niej realizować. Chcę odkrywać świat biznesu poznawać metody działania najskuteczniejszych graczy na rynku i wytyczać własne ścieżki ku jedynemu prawdziwemu celowi jaki posiada przedsiębiorca, czyli rozwiązywać powszechnie występujące problemy i dostarczać ich rozwiązania w przystępnej cenie.

Nie okrzyknę się specjalistą od biznesu i myślę że ciężko by ktokolwiek nadawał sobie taki tytuł. Współczesny rynek jest pełen dynamiki, ciągłych zmian, którym trzeba wychodzić na przeciw. To co dziś jest popularne jutro już może być niemodne. Pragnę podzielić się swoimi ogólnymi przemyśleniami, ponieważ jak każdy jestem tylko człowiekiem, który też popełnia błędy. Chcę przedstawić pewne swoje teorie, to czego zdążyłem się nauczyć, wiedzę zebraną z innych źródeł w kompaktowej i przystępnej formie dostępnej dla każdego.

Ludzie powiadają, że posiadam niezwykły dar przekonywania kiedy rozmawiam z kimś osobiście. Ja nie wierzę do końca w te opowieści, nie robię nic innego niż wielu, wielu innych ludzi. Być może, po prostu, przez przypadek robię to lepiej…

Więcej możesz dowiedzieć się z działu „Mój dziennik” na tej stronie, umieszczam tam swoje przemyślenia. Na blogu będą pojawiały się wpisy o różnorakim charakterze. Czasami aby dowiedzieć się czegoś ciekawego, czasami, żeby porozważać, a czasami z pomysłami.

Zapraszam i Ciebie czytelniku abyś dołączył do aktywnej dyskusji!

PS
Gdybyś chciał się ze mną skontaktować zapraszam, chętnie poznaję nowych ludzi i ich punkt widzenia. Kto wie a może razem zbudujemy coś większego?…

Ja w mediach społecznościowych

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.