Nie wiem do końca czego się spodziewać, jakie mieć oczekiwania co do tej strony. Ma ona swoją profesjonalną część dla wszystkich czytelników, którzy nie koniecznie zafascynowani są tym co i jak dzieje się u mnie. Chcę jednak opisać to i dać możliwość zapoznania się także z tą stroną.

Więc jak to jest z tym światem?

Może to tylko ja, a może świat dookoła jest zwariowany. Zaczyna mnie poważnie zastanawiać to co widzę w internecie. Ludzie żyją dla internetu, ślepo podążają za trendami i modą, nie wiedzą kim właściwie są i czego chcą.

Jak to jest, że jesteśmy zagubieni w świecie i samotni, choć otaczają nas „przyjaciele” (friends) w liczbach przekraczających setki?

Jestem szczerze zawiedziony faktem rozpowszechniania złych przekonań o mężczyznach przez kobiety i o kobietach przez mężczyzn. Troszkę to dziwne, że starają się za wszelką cenę zdewaluować się nawzajem. Mam serdecznie dość oglądania jak jakaś wściekła na cały świat obraża wszystkich facetów jako płeć. Równie niesmaczne jest słuchanie jakie to dziewczyny są niedobre i że lecą tylko na kasę.

Osobiście uważam, że kobiety/dziewczyny są fajne, kochane, ciepłe i miłe. Wszystko co dobre, może jak od każdej reguły, tak i od tej, są wyjątki, ale większość to naprawdę super osoby.

Jak to jest, że faceci sami obniżają swoją wartość, są gotowi zrobić wszystko dla seksu, są tak zdesperowani, że zgadzają się porzucić własne plany i marzenia na rzecz dziewczyny. Panowie, apeluję obudźcie się i przestańcie robić z naszej płci, nieudaczników.

Pieniądze, biznes, sława, związki

Panowie są wiecznie niezadowoleni, że kobiety lecą wyłącznie na pieniądze lub sławę, że takie niedobre te dziewczyny. Otóż nie prawda, musimy nauczyć się je rozumieć. One chcą bezpieczeństwa, tak jak kiedyś byt zapewniała siła tak dziś zapewniają go pieniądze. Majętny mężczyzna jest bezpiecznym mężczyzną na przyszłość.

Jak to jest z tą miłością do grobowej deski? Otóż nie każda faktycznie tego pożąda. Nie każda kobieta chce realizować się w taki sposób. Tak wiele z nich o tym właśnie marzy, ale nie wszystkie. Kobietom wmawia się przez lata, że tak właśnie ma wyglądać ich droga przez życie i one zwyczajnie wierzą w to. Nie kwestionują tego, czego zostały nauczone w przeszłości.

My wcale nie jesteśmy lepsi, też ulegamy wpływowi z zewnątrz, też przyjmujemy rolę jakie nam narzucono, też tłamsimy nasze własne marzenia w imię ideałów, których ktoś nawkładał nam do głowy.

Jak to jest z relacjami?

Zarówno kobiety jak i mężczyźni to wartościowi ludzie. One potrzebują mężczyzn, a oni kobiet. Tak mamy różne płciowo priorytety, nic w tym dziwnego, tak mówimy różnymi językami (i to bardzo) ale razem zawsze może być wspaniale.

Apeluję do naszych drogich Pań, aby nie uważały swojej wartości za tak wielką, że facet jest przy niej nikim. Dla mnie osobiście nie ma miejsca na takie zachowania.

Oczywiście to jedynie moja wersja tego tematu, nikogo nie zmuszam, żeby się z nią zgadzał.